//comScore:

Scoreboard

Tweet the scores!

Search

Twitter



MORE from our HomeTeam writers.

More Video

HomeTeam Hot Shots
Vote for the top male and female athletes from the bay area
Madison Epperson, softball, Tampa Catholic
Jen Kistemaker, track, Osceola
Emily Merino, softball, Tarpon Springs
Madisyn Palmer, softball, River Ridge
Jasha Patrick, track, Hernando
Julia Schifino, softball, Academy of the Holy Names
Jordan Butler, baseball, Alonso
Anthony Crandon, track, Northeast
Felix Dieguez, baseball, Leto
Franklin German, baseball, Bishop McLaughlin
Tyler Hawks, baseball, River Ridge
George Koulianos, baseball, Indian Rocks Christian
 

Facebook

 
 

Cross country: Lightfoot Invitational

Friday, Oct. 19, 2012

Lightfoot Invitational; Girls; Largo 36; Seminole 58; East Lake 83; Osceola 99; Palm Harbor 131; Clearwater 138; Pinellas Park 197 Dunedin NTS; Individual results; 1 Marina Levine Largo 20:09; 2 Alicia Kenstantinovio Largo 21:21; 3 Julia Siegel East Lake 21:23; 4 Kaley Eisenlarei Osceola 21:23; 5 Shelby Payne Seminole 21:27; 6 Sabrina Siegel East Lake 22:06; 7 Samantha Siegel East Lake 22:42; 8 Tiffany Kern Largo 22:50 9 Janis Elysis Martinez Largo 23:01; 10 Megan Bayley Seminole 23:07; 11 Jordan Bayley Seminole 23:12; 12 Caitlin Larison Dunedin 23:23; 13 Erin Avers Clearwater 23:40; 14 Melisa Trockels Clearwater 23:45; 15 Kaitlyn Vaz Seminole 23:50; Boys' East Lake 42; Clearwater 65; Palm Harbor 69; Osceola 99; Seminole 104; Dunedin 147; Pinellas Park 176; Individual results; 1 Stephen Sanayda Clearwater 17:24; 2 Adam Fahey Palm Harbor 18:34; 3 Cody Sandford Clearwater 18:38; 4 Caleb Lewis East Lake 18:52; 5 Daniel Sanayda Clearwater 19:01; 6 Kyle Brooke East Lake 19:03; 7 Sean MacLean Dunedin 19:08; 8 Joe Walker Palm Harbor 19:19; 9 Zack Muchard East Lake 19:25; 10 Logan Wood East Lake 19:35; 11 Brandon Rivera Osceola 19:39; 12 Timmy Miles Seminole 19:41; 13 Dan Manister East Lake 19:41; 14 Devin Henning East Lake 19:50; 15 Kyle Deschernes Seminole 19:53;

Permalink

Teams