Offensive Player of the Year: Malik Davis, Sr., Jesuit
Defensive Player of the Year: Thomas Allen, Sr., Plant
Coach of the Year: Dominick Ciao, Berkeley Prep
Offense
First team
QB Dane Frantzen, Sr., Plant
RB Devan Barrett, Sr., Tampa Catholic
RB Gordon Stetson, Sr., Berkeley Prep
RB Andrew Cunningham, Jr., Cambridge Christian
RB Brian Snead, Jr., Armwood
OL Nicholas Petit-Frere, Jr., Berkeley Prep
OL Richard Gouraige, Jr., Cambridge Christian
OL Jean Marcellus, Sr., Jefferson
OL Jake Moore, Sr., Jesuit
OL Bryce Jenkins, Sr., Plant
WR Whop Philyor, Sr., Plant
WR Daquon Green, Sr., Tampa Bay Tech
ATH Tyrese Spain, Jr., Jefferson
KR J'Kobi Reddick, Sr., Cambridge Christian
K Noah Ruggles, Sr., Steinbrenner
Second team
QB Michael Penix Jr., Jr., Tampa Bay Tech
RB Tyrell Carter, Sr., Seffner Christian
RB Treshaun Ward, So., Plant City
RB DJ Williams, Sr., Bloomingdale
OL Mike Swenson, Sr., Jesuit
OL Dez Bessent, Sr., Sickles
OL Gordon Sandorf, Sr., Blake
OL Jacquez Lilite, Sr., Armwood
OL John Waliga, Sr., Armwood
TE Jermaine Eskridge, Jr., Jefferson
WR Brandon Myers, Sr., Durant
WR Dontavius Smith, So., Jefferson
ATH Cameron Myers, Jr., Durant
KR Carson Kaleo, Sr., Steinbrenner
K Aaron Quiambao, Jr., Jefferson
Defense
First team
DL Zachary Carter, Sr., Hillsborough
DL Malcolm Lamar, Jr., Armwood
DL Anthony Nelson, Jr., Jesuit
LB Braden Gilby, Jr., Jesuit
LB Demetrius Powell, Sr., Blake
LB James Miller, Jr., Armwood
LB Decalon Brooks, Sr., Gaither
DB Leon Gatlin, Sr., Hillsborough
DB Marterrence Holloway, Jr., Hillsborough
DB Terry Limehouse, Sr., Armwood
DB Donovan Baker, Sr., Chamberlain
UTIL Micah McFadden, Jr., Plant
PR Travell Harris, Sr., Jesuit
P Aidan Swanson, So., Jesuit
Second team
DL Jonathan King, Jr., Tampa Bay Tech
DL Judge Culpepper, Jr., Plant
DL Allah Whittaker, Jr., Armwood
LB Davis Bak, Sr., Plant
LB Zack Mayes, Sr., Berkeley Prep
LB Armand Chalk, Sr., Hillsborough
LB Steven Shipp, Sr., Spoto
DB Roshawn Mungin, Sr., Blake
DB Juwan Burgess, Sr., Plant
DB Elijah Benoit, Sr., Seffner Christian
DB Thomas Covington, Sr., Tampa Bay Tech
UTIL Jabreel Stephens, Sr., Armwood
PR Kyle Trina, Sr., Plant
P Nick Rice, Sr., Plant
Honorable mention
Alonso: Phillip Jackson, Cole Watts; Armwood: Devin Black, Erin Collins, Darrian McNeal, Warren Thompson; Bell Creek: Demani Hemley; Berkeley Prep: Dylan Brown, Davis Koetter, Zach Mathis, Sandro Maxwell; Blake: Omarion Coleman; Bryant Mccluney, Jaiden Morris; Bloomingdale: Dalton Carde, Colin Errity, Sam Skinner; Brandon: Bailey Shepherd, Dakota Trice; Cambridge Christian: Kyle Back, Aaron Pierre, Jaylin Jackson; Carrollwood Day: Markeis Colvin, Pierre Alsint; Chamberlain: Ramon Franco, Eli Saunders; Durant: Jake Harris, Jacob Ross, Reese Schaaf, Christian Valdez, Steven Witchoskey; East Bay: Bobby Brown III, Jacquez Davis; Freedom: Trent Burnett, Bryce Colee, Kalijahe Spann; Gaither: Estefano Feliciano; Hillsborough: Russell Booth, Nate Dantley Jr., Ken Montgomery Jr., CJ Williams; Jefferson: Alvin Baker, Niko Duffey, J'bril Glaze, Jesus Gonzalez, Terrell Jackson, Cade Weldon, Jesuit: Camden Bauman, Dane Belton, Daniel Boon, Nick Terrana, Kendrick Torain, John Zielinski; King: Alex Alhomsi, Adrian Flanning, Dwight Hopkins; Lennard: Jahryn Bailey, Jalen Harrison; Leto: Austin Harmon, Chase Kessler, Vashawn Jackson; Middleton: Daryl Anderson, Christopha Bell, Lonnie Tingle; Newsome: Alec Hallman, Patrick Jolly, Drew Lindbeck, Dylan Throneburg; Plant: Aaron King, Bryce Love, Ty Thompson; Plant City: Christian Austin, Cody Cribbs, Corey King, Steven Ogletree, Tydre Ward; Riverview: Javon Livingston, Zack Reddin; Robinson: Anfernee Alston, Najee Fitzgerald, Eli Morris; Seffner Christian: DJ Emsweller; Sickles: Josh Powell, Anthony Quintana, Jeff Ysma; Spoto: AJ Dicks; Steinbrenner: Brett Bitter, Dane Coleman; Strawberry Crest: Zion Carr, Cameron Hinton; Tampa Bay Tech: Levi Jackson, Jelani Lovett, Angelo Owens Jr., Anthony Payne II; Tampa Catholic: Darius Corbett, Cory Leppert, Bentlee Sanders, Austin Sessums; Wharton: Coty Meier, Justin Visconti